Nekupujte drahé informačné systémy!!!
... keď si ich môžete prenajať ... kliknite a uvidíte

Diskusné fóra o parašutizme

Aj keď je na Slovensku parašutistov ako šafránu a skydiverov ešte o trochu menej, porozprávať sa je vždy o čom ... Internet priniesol aj bláznom vzduchom chladeným nové možnosti a tak nám vzniklo hneď niekoľko internetových diskusných fór s tématikou parašutizmu.

Historicky najstaršia je kniha návštev na TANDEMJUMP.SK. Prvý návštevník do nej zapísal svoj príspevok 13.06.2000. Realizovaná je síce "po starom" s použitím služieb diskusného servera kronika.sk, ale nejak sa ju nikomu nechce prerábať ... ;-(

Známa diskusná skupina na SKYDIVE.SK vznikla niekedy koncom roka 2001. Po výpadku databázy vo februári 2002 zmizli staré príspevky a nové sa datujú od 11.02.2002.

Jedným z nejveselších miest, kde si môžete o padaní pokecať je kniha návštev na RDS-TEAM.SK. Aj keď server Roja Divých Svíň z Trnavy patrí k najmladším, jeho kniha návštev patrí k najnavštevovanejším ...

Ďalším miestom kde si môžete "zachatovať" sú Augustov Skydive chat a Pokec Skydive Klubu Kroměřížurčený primárne pre skydiverov z Moravy a Čiech, ale keďže sme už v EU aj SKDiverom je vstup povolený :-)

Para Fórum na oficiálnych stránkach Slovenského národného aeroklubu (SNA) sa pôvodne rozbehlo celkom pekne, žiaľ aktivity SPAMerov a neaktivita admina ho spravili takmer nepoužiteľným.

Zatiaľ posledným miestom kde si môžete o padaní pokecať je fórum Klubu vojenských výsadkárov Bratislava.